+48 55 230 43 44
·
braniewo.rezmerski@komornik.pl
·
pon., wt., czw. 8.00-16.00, śr. 8.00-18.00, pt. 8.00-14.00

Komornik sądowy w Elblągu

Rewir Kancelarii Komorniczej nr II w Braniewie jest szeroki, dzięki czemu może przyjmować potrzebujących klientów z wielu okolicznych miast i wsi. Zapraszamy do skorzystania z usług komornika sądowego również w Elblągu.

Rewir komornika

Wraz z 1.01.2019 została przywrócona instytucja rewirów komorniczych. Oznacza to, że komornik nie może już prowadzić spraw na terenie całego kraju. Obszar działania został ograniczony do zasięgu sądu rejonowego, do którego komornik jest przypisany. Rewir działania Adama Rezmerskiego obejmuje miejscowości w okolicach Braniewa, jednak na wniosek wierzyciela, może on zostać przydzielony także do spraw toczących się w Elblągu. Rozwiązanie to umożliwia mieszkańcom tego miasta dostęp do specjalistycznych i pewnych działań doświadczonego komornika sądowego. Adam Rezmerskim swoją pracą obejmuje spis inwentarza, egzekucję świadczeń pieniężnych, eksmisje, zabezpieczenie roszczeń, wydanie nieruchomości/ruchomości/statku, sporządzanie protokołów stanu faktycznego, doręczanie korespondencji oraz nadzór nad licytacją. Jako komornik działający w okolicach Elbląga gwarantuje skuteczność prowadzonych przez siebie działań. Podjęcie współpracy z Adamem Rezmerskim to gwarancja doskonałej kooperacji i indywidualnego podejścia do podejmowanej sprawy. Zapraszamy do kontaktu Klientów potrzebujących profesjonalnej pomocy komornika, niezależnie od ich miejsca zamieszkania.

Doświadczony komornik sądowy Adam Rezmerski

Adam Rezmerski, występujący również jako komornik w sprawach prowadzonych w Elblągu, podchodzi do wykonywania obowiązków komornika z pełnym profesjonalizmem, mając na uwadze przede wszystkim obowiązujące przepisy. Zarówno przetargi komornicze, także w Elblągu, jak i eksmisje lub egzekucje, wykonuje w pełni zgodnie z prawem RP.
Równie pilnie podchodzi do spraw poszukiwania majątku dłużników. Oznacza to poszukiwanie nieruchomości, ruchomości oraz praw majątkowych. Jednym z narzędzi, które do tego wykorzystuje, jest technologia – strony i programy, a także liczne bazy danych i rejestry. Dzięki temu, a także zdobywaniu informacji od osób nieuczestniczących w postępowaniu, jest możliwe zlokalizowanie majątku dłużnika.
Osoby potrzebujące wsparcia w dążeniu do odzyskania długu mogą kontaktować się z komornikiem.